Centrum Obsługi Księgowej „Partner”

Elastyczne godziny pracy

Potwierdzone kwalifikacje

 

Dla naszych Klientów rozwiązaliśmy dwa główne problemy z księgowością: 

 

Po pierwsze: Godziny pracy

Księgowość jest ważna, ale przedsiębiorcy mają także wiele pilniejszych spraw. Są bieżące zlecenia. Spotkania z klientami. Spotkania z partnerami biznesowymi. Umowy. Dostawy. Sprzedaż. Właściwie na sprawy księgowe wielu właścicieli firm ma czas tylko po południu, ale wtedy większość biur jest już zamkniętych.

 

My właśnie po południu rezerwujemy dla Ciebie czas. Możesz przyjechać do nas nawet późnym popołudniem lub wieczorem – bez niepokoju o to, że w tym czasie czekają na Ciebie Klienci. Dzięki elastycznym godzinom pracy dostosowujemy się do potrzeb Twojej firmy. 

 

Po drugie: Kwalifikacje

Zawód księgowego został niedawno uwolniony, podobnie jak kilka innych profesji. Jest to dobre dla osób, które chcą założyć własne biuro, ale czy także dla klientów takich biur? Niekoniecznie. Brak formalnych kwalifikacji księgowych sprawia, że klientom w wielu przypadkach brakuje możliwości sprawdzenia, jaka jest faktyczna jakość usług biura.

 

Zespół Biura Rachunkowego „Partner” to osoby o potwierdzonych kwalifikacjach. Księgowością zajmujemy się od 2008 roku. Posiadam certyfikat przyznawane przez Ministerstwi Finansów. Uzyskanie certyfikatu poprzez zdanie egzaminu to najlepsza gwarancja dla Ciebie, że osoby, którym powierzasz finanse swojej firmy, są specjalistami z zakresu księgowości.

Posiadamy także polisę OC wystawioną przez PZU. 

 

PONADTO ZAPEWNIAMY:

 

Stały kontakt i kompetentną obsługę

Klienci mogą kontaktować się z nami osobiście – odwiedzając biuro w Wyszkowie, a także telefonicznie czy mailowo. W ramach stałej współpracy bardzo często udzielamy porad zdalnie. Dzięki temu wiesz, że w każdej chwili możesz zwrócić się do nas z prośbą o pomoc.

 

Wysoki poziom efektywności

Dobrze poprowadzona księgowość nie tylko wspiera Twoją firmę, ale także przyczynia się do jej rozwoju. Gwarantujemy fachowe doradztwo w kluczowych dla Ciebie kwestiach, takich jak finansowanie biznesu lub dobór odpowiednich form zatrudnienia pracowników i współpracowników.

 

Firma istnieje już 6 lat i stale rozwija się zapewniając klientom spokój od nadmiaru obowiązków wobec urzędów.

 

 

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?